REFERANSLARIMIZ

Başarı Hikayeleri

Global pazardaki sarsıntıların, ülke içini de önemli şekilde etkilediği günümüzde Sektörel riskleri görmek, karar mekanizmalarının hata oranlarını minimize etmek için işletmelerin elindeki en önemli kriter, kurumsal bilgidir. Kurumsal bilgi geleceğe ışık tuttuğu gibi, firmaları farklı kılan ve oluşan risklerden en az zararla çıkmasını sağlayan faktör olduğu artık herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

İşletmelerin ayakta kalmak ve işletme sürekliliğini sağlamak için, Müşteri memnuniyetini, sürekliliği sağlanmış kaliteli üretimi, risklerin izlenebilirliğini, maliyetlerin azaltılması, tüm iş süreçlerinin koordinasyonun sağlamış olması gerekiyor.

CPM olarak, bu amaçlara hizmet eden ürünlerimizle, bilgi birikimi yüksek ve tecrübeli çözüm ortaklarımızla işlemelere katkı sağlamaya devam ediyoruz. Burada CPM MASTER ERP geçişleri tamamlanmış işletmelerden örnekler yer alıyor, hazırlanan kitapçıkta farklı sektör ve büyüklükteki firmaların olmasına özellikle dikkat ettik. Neden CPM MASTER ERP tercihinin yapıldığının cevaplarını da bulacaksınız.

20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığımız bu günlerde, bize bu uzun yıllar boyunca gösterdiğiniz güvene teşekkür ederiz.